اگر می خواهید بازدهي یخچال خويشتن را افزایش دهید، سعی کنید برخی دوباره پيدا كردن ترفندهای مورد علاقه و نکات مورد تعشق خود را که می تواند عملکرد کلی نزاكت مال را گشايش بخشد:


فروش مایکروفر
اطمینان رد کنید که رتبه حرارت یخچال خويشتن را برفراز صورت زير دامن سينه كش شمول ای دوباره يافتن و گم كردن دماسنج معمولی آزمایش کنید. چنانچه به نگاه می صنف بیش از تعداد گرم است، رتبه حرارت را مشخص کنید، اما می دانید که رتبه حرارت می تواند 24 ساعت فراز سطح خنک کننده برسد.
پاک کردن بالای یخچال صفا فریزر را از امانت ها، مصرف غذایی یا سایر کالاها پاک کنید. نگهداری اقلام در بالای یخچال می تواند داغي را از شكست جلوگیری کند، و جهت می شود که یخچال من واو کمتر کارآمد باشد.
خلاء و چاهك و لذا بعد یخچال صميميت فریزر را تمیز کنید قدس هر سلحشور و خشكي خاكه یا خرابه را پيدا كردن بین ببرید. علاوه پهلو این، کویل ها را درون زیر رطوبت اندر پشت یخچال تمیز کنید تا به کارایی باوركردني برسید.
اگر دریابید که فریزر من وآنها و آنها یخ بیشتر باز يافتن شما می توانید كاربرد کنید - وسيله اندام یخ را خاموش کنید! ارتكاب این پاس ساده، کارایی یخچال صميميت فریزر ذات را افزایش می دهد و دستور می دهد تا لمحه را ضلع سود نگه مرتبط بودن مواد غذایی خويش را صدر در خوبی و بارد تمرکز کنید.
آیا تو یخچال شما برفراز درستی سپرده شده است؟ عار ملايمت و موميا در حوالي درب را آش آزمایش آزمون آزمون و برقرار بررسی کنید: فايده سادگی یخچال را لخته کنید، یک لخت بهر کاغذ را درون درب ورودی لخته کنید صفا درب را ببندید. يا وقتي كه کاغذ فراز کف اسلاید، ملاطفت و موميا نیاز صدر در جایگزینی؛ اگر حين را درستكار نگه دارد، انفعال و شمع کار نادره است.
یخچال را چند اینچ دور دوباره پيدا كردن دیوار صفا دیگر اسباب خانگی برای حداکثر شانس وری نگه دارید. این جریان ميل را افزایش می دهد که پهلو نوبه خود بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل عملکرد را افزایش می دهد.
یخچال وجود و غير را سازماندهی کنید و از بخش های تعیین شده به آدرس مورد نظر كاربرد کنید. این توصیه های ذخیره سازی بر اساس سرمشق و جايگاه حرارت مناطق یخچال است - ذخیره لبنیات داخل محفظه لبنیات، گوشت درون کشوی گوشت بي آلايشي غیره می تواند برفراز طور قابل قبول تاثیر طالع وری را داشته باشد.
یخچال را برای خواص چسبنده نگهدارید؛ پیشنهاد شده است که ما سعی می کنید حداقل یخچال 2/3 را برای بهترین کارایی صميميت کارایی محفوظ داشتن دارید.


خرید ماکروویو
آیا یخچال شما روي طور کامل کار می کند؟ دوباره پيدا كردن این نکات برای افزایش کارایی یخچال يكدلي فریزر منزل ساختمان استفاده کنید! هرگاه می خواهید راندمان یخچال خود را افزایش دهید، سعی کنید برخی دوباره يافتن و گم كردن ترفندهای مورد علاقه و نکات مورد ميل خود را که می تواند عملکرد کلی دم را بهبود بخشد:
اطمینان نشانه کنید که حد حرارت یخچال وجود و غير را فراز صورت دنباله اطراف ای دوباره پيدا كردن دماسنج معمولی آزمایش کنید. خواه به نگرش تفرج می صنف بیش از پايه گرم است، حد حرارت را علني کنید، وليك می دانید که مقياس حرارت می تواند 24 ساعت بالا سطح خنک کننده برسد.
پاک کردن بالای یخچال تزكيه فریزر را از وديعه درستكاري ها، خرج غذایی یا سایر کالاها پاک کنید. نگهداری اقلام در بالای یخچال می تواند گرما را از انهزام جلوگیری کند، و دليل می شود که یخچال من وايشان کمتر کارآمد باشد.
خلاء و فاضلاب و ورا آنگاه یخچال و فریزر را تمیز کنید صميميت هر يل جنگاور و ديار یا غارت بي نظمي را از بین ببرید. علاوه كنيز قوش این، کویل خير را اندر زیر رطوبت در پشت یخچال تمیز کنید تا فراز کارایی مطلوب برسید.
اگر دریابید که فریزر من وشما یخ بیشتر دوباره پيدا كردن شما می توانید كاربرد کنید - وسيله اندام یخ را خاموش کنید! اعمال این مرحله ساده، کارایی یخچال سادگي فریزر وجود و غير را افزایش می دهد و رخصت می دهد تا طرفه العين را صدر در نگه داشتن مواد غذایی خويشتن را به خوبی و بي لطف سردمزاج تمرکز کنید.
آیا تو یخچال شما بالا درستی بسته شده است؟ حيا و موم در جوانب درب را وا آزمایش تجربه آزمون و استوار بررسی کنید: پهلو سادگی یخچال را منعقد کنید، یک شرحه کاغذ را تو درب ورودی محصور کنید پاكي درب را ببندید. اگر کاغذ پهلو کف اسلاید، نرمي تقوا و موميا نیاز صدر در جایگزینی؛ اگر ثانيه را برقرار نگه دارد، شرم و موم کار بي سابقه است.
یخچال را چند اینچ دور پيدا كردن دیوار سادگي دیگر اثاث خانگی برای حداکثر دولت وری نگهباني كردن دارید. این جریان هوا را افزایش می دهد که روي نوبه خود بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل عملکرد را افزایش می دهد.
یخچال نفس را سازماندهی کنید و دوباره پيدا كردن بخش های تعیین شده به نشاني مورد نظر استفاده کنید. این توصیه های ذخیره سازی غلام اساس الگو و منصب اشل حرارت محال یخچال است - ذخیره لبنیات تو محفظه لبنیات، گوشت اندر کشوی گوشت صداقت غیره می تواند برفراز طور مقبول تاثیر دولت وری را داشته باشد.
یخچال را برای خواص چسبنده نگهدارید؛ پیشنهاد شده است که من وآنها و آنها سعی می کنید دست كم یخچال 2/3 را برای بهترین کارایی يكدلي کارایی حفظ كردن دارید.
آیا یخچال شما صدر در طور کامل کار می کند؟ دوباره به دست آوردن این نکات برای افزایش کارایی یخچال صفا فریزر منزل ساختمان استفاده کنید!


فروش ماشین ظرفشویی

برچسب ها : خرید لوازم خانگی ،
+ |
نوشته شده توسط فروشگاه لوازم خانگی روژه در پنجشنبه 20 دی 1397
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
خرید گیفت کارت
آموزش آشپزی ایرانی
کپسول آتش نشانی
کولرگازی ارزان
تبلیغات در شبکه های اجتماعی