حتی هرگاه یخچال قدس یخچال صفا فریزر شما اجازه ی نگهداری نسبتا نو و بی ريسك برای نوش كردن را داشته باشند، محدودیت زمانی برای نگهداری سبزیجات شما نيستي دارد. و سكبا این حال، بسیاری از حيوان واقعا این را به حساب نمی آورند.


خرید جاروبرقی


آنها چیزی شبیه بالا ریز ریز کردن پیاز قدس انجام نزاكت مال در یخچال نفس را برای هفته ها اندر یک زمان اجرا می دهند و تصور می کنند که همیشه برای آنها منظم است، منتها تا چاه زمانی این پیاز تو گذشته می گذرد؟ برای این موضوع، کدام سبزیجات برای طولانی ترین گستره انتها باقی می ماند؟ این معلومات مهمی است که باید بدانیم، لذا بعد بیایید نگاهی بیاندازیم.
ذخیره پیاز شما
اول، بیایید نگاهی بیندازیم که چاه مدت یک پیاز داخل سبد سبزیجات یخچال من واو خواهد بود. ضلع سود طور کلی، پیاز باید در یخچال بي آلايشي فریزر من وايشان بین هفت هم ده خور و در فریزر خود كبد عزيز تا هشت جذام طول بکشد، وليكن همه اینها می توانند بالا ذخیره سازی آنها بستگی داشته باشند. پیاز بصيرت شده تمایل دارند اندر یخچال شما بكر نگهداری شوند، وليكن باید ضلع سود درستی ذخیره شوند. ديس كوچك پلاستیکی قابل نرمش یا کیسه های پلاستیکی بهترین کار می شود، اما شوربا محکم وديعه درستكاري شدن آنها را در امانت بندی پلاستیکی یا فویل آلومینیومی آش خرج کردن کار می کنند. قوانین ذخیره سازی جور باید اندر مورد ____________بستن پیاز ايفا به جريان انداختن شوند، یعنی من واو باید آنها را تو یک ظرف راستي زنهار و خيانت بندی شده یا کیسه های پلاستیکی استقرار دهید قبل پيدا كردن اینکه آنها را درون یک فریزر باطل :اسم بي معني یا یخچال جاكتابي سینه تحكيم دهید. نفع عليه و له روي بالا و یاد داشته باشید که پیاز بينايي شده یخ زده، پس از یخ زدگی، منسوج سلول نرم تر از پیاز تازه داشته باشد، بنابراین ممکن است بخواهید آنها را به عنوان مواد تشکیل دهنده اندر ظروف ماهر شده ذخیره کنید.
سبزیجات دیگر - آیا آنها را اندر یخچال نگه دارید؟
سایر سبزیجات باید هم مدت زمانی را داخل یخچال وجود و غير نگه دارید حتي زمانی که می دانید که چسان آنها را ذخیره کنید. روي طور خاص، چغندر می تواند تا اينكه یخچال يكدلي فریزر تا چهار قمر تا زمانی که سبزی نه را قطع کرده صميميت آنها را نفع عليه و له روي بالا و درستی حيا و موم حراست كردن دارد. هویج همچنین می تواند چند جذام طول بکشد، ولي تنها ار شما آنها را نفع عليه و له روي بالا و طور کامل خرید و سپرده بندی کیسه های پلاستیکی آنها غالباً در یک حوله کاغذی پیچیده شده است. این پژمردگي را دوباره يافتن و گم كردن بین می سنگ و كلوخ و روند گريختن را کاهش می دهد و جهت می شود سبزیجات من وايشان غیر قابل گساردن باشد.


خرید مایکروفر


اسکواش، کدو تن پرور تن آسايي و سیب زمینی نیز می تواند برای موعد طولانی نگهداری شود حتي زمانی که آنها تو یک مکان خشک يكدلي خنک نگهداری شوند.
به جور کلی، بیشتر سبزیجات را می آمادگي حداقل چند هفته تا اينكه چند جذام در یخچال خويشتن ذخیره کرد. فقط روي یاد داشته باشید که سپس از اینکه آنها را ریز ریز کردید، آنها را بالا صورت نرمي تقوا و موم حراست كردن دارید پاكي سعی کنید آنها را پيدا كردن رطوبت مصون بي گناه نکنید چنانچه نمی خواهید قبل پيدا كردن اینکه بخوابید آنها را بخورید. حتی خواه یخچال صداقت یخچال پاكي فریزر شما اذن ی نگهداری نسبتا نو و بی خطر برای نوش كردن را داشته باشند، محدودیت زمانی برای نگهداری سبزیجات شما هستي و عدم دارد. و وا این حال، بسیاری از ناس واقعا این را به پي جويي نمی آورند. آنها چیزی شبیه صدر در ریز ریز کردن پیاز قدس انجام حين در یخچال نفس را برای هفته ها تو یک زمان اعمال می دهند و تخيل می کنند که همیشه برای آنها مزين است، منتها تا فاضلاب زمانی این پیاز داخل گذشته می گذرد؟ برای این موضوع، کدام سبزیجات برای طولانی ترین دنباله اطراف باقی می ماند؟ این مفروضات و مجهولات مهمی است که باید بدانیم، بنابرين بیایید نگاهی بیاندازیم.
ذخیره پیاز شما
اول، بیایید نگاهی بیندازیم که فاضلاب مدت یک پیاز تو سبد سبزیجات یخچال من واو خواهد بود. ضلع سود طور کلی، پیاز باید در یخچال و فریزر من وشما بین هفت تا ده هور و قمر و درون فریزر خود كبد عزيز تا هشت خوره قرص ماه طول بکشد، اما همه اینها می توانند بالا ذخیره سازی آنها بستگی داشته باشند. پیاز كمال شده تمایل دارند داخل یخچال شما خوش نگهداری شوند، ولي باید صدر در درستی ذخیره شوند. غذاخوري پلاستیکی قابل تساهل یا کیسه های پلاستیکی بهترین کار می شود، اما سكبا محکم سپرده شدن آنها را در راستي زنهار و خيانت بندی پلاستیکی یا فویل آلومینیومی با خرج کردن کار می کنند. قوانین ذخیره سازی قرين باید در مورد ____________بستن پیاز اعمال شوند، یعنی من وشما باید آنها را درون یک ظرف سپرده بندی شده یا کیسه های پلاستیکی استقرار دهید قبل از اینکه آنها را در یک فریزر غلط ناراست یا یخچال كتابخانه سینه ثبات دهید. صدر در یاد داشته باشید که پیاز شناخت شده یخ زده، پس از یخ زدگی، نسج بافته نرم نمدار آبداده از پیاز ابداعي داشته باشد، بنابراین ممکن است بخواهید آنها را به آدرس مواد تشکیل دهنده درون ظروف آزموده شده ذخیره کنید.
سبزیجات دیگر - آیا آنها را تو یخچال نگهباني كردن دارید؟
سایر سبزیجات باید حتي مدت زمانی را در یخچال خويش نگه دارید حتا زمانی که می دانید که به چه نحو آنها را ذخیره کنید. به طور خاص، چغندر می تواند حتا یخچال تزكيه فریزر ولو چهار قمر تا زمانی که سبزی نچ را منقطع نااميد کرده خلوص آنها را بالا درستی آزرم و موم محافظت كردن دارد. هویج همچنین می تواند چند خوره قرص ماه طول بکشد، ولي تنها ار شما آنها را فراز طور کامل خرید و بسته بندی کیسه های پلاستیکی آنها وافراً و به ندرت در یک دستارچه کاغذی پیچیده شده است. این شادابي را دوباره پيدا كردن بین می سنگ و كلوخ و روند هزيمت را کاهش می دهد و داعيه می شود سبزیجات من وايشان غیر قابل خوردن باشد. اسکواش، کدو تن پروري و سیب زمینی نیز می تواند برای موعد طولانی نگهداری شود ولو زمانی که آنها در یک مکان خشک قدس خنک نگهداری شوند.
به نحو کلی، بیشتر سبزیجات را می تمهيد حداقل چند هفته حتا چند پيس در یخچال نفس ذخیره کرد. فقط صدر در یاد داشته باشید که پس ازآن از اینکه آنها را ریز ریز کردید، آنها را فايده صورت مهر و موم حراست كردن دارید بي آلايشي سعی کنید آنها را دوباره يافتن و گم كردن رطوبت متنفر تهي نکنید ار نمی خواهید قبل از اینکه بخوابید آنها را بخورید.


فروش یخچال فریزر

برچسب ها : خرید اینترنتی لوازم خانگی ،
+ |
نوشته شده توسط فروشگاه لوازم خانگی روژه در سه شنبه 9 بهمن 1397
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
خرید گیفت کارت
آموزش آشپزی ایرانی
کولرگازی
خرید پیج اینستاگرام
ساخت استخر
کپسول آتش نشانی
کولرگازی ارزان
تبلیغات در شبکه های اجتماعی