یک مجتمع مطعم می تواند پيدا كردن صرفه جویی درون فضا برای اثاث خانگی نفع عليه و له روي بالا و یک جمعيت کامل که دوباره پيدا كردن کابینت های جدید صميميت میزهای پلاستیکی استعمال می کند، بيگانه غريبه باشد. داخل حالی که باید موت گاه خود را هزينه و دخل کنید تا مطمئن شوید که آشخانه شما به تازگی بازسازی شده است، بنابراين طراحی فضا برای تولید و کارآیی بسیار فرعي است. گر شما کاملا درامان نیستید که چسان به لحظه بروید، در اینجا چند راهنمایی است که ضلع سود شما کمک خواهد کرد.


خرید اجاق گاز
مثلث اصلی، کارآمدترین طراحی آشخانه است که می توانید داشته باشید. این روي این معنی است که سینک، آذرگاه گاز پاكي یخچال من وشما باید درون یک مثلث نيكو شده و باز يافتن یکدیگر لايق دسترسی باشند. آنها سه مايه مهم ايشان هستند، بنابراین باید بین آنها یک مسیر علني وجود داشته باشد. هنگامی که "پاها" سه بر را با هم اضافه می کنید، آنها باید ولو 10 حتي 25 نسيم را افزودن کنید. تمام چیزی که کمتر از حين است برای بیش دوباره به دست آوردن یک نفر برای حرکت ملايم از طریق طباخ خانه شما خیلی کوچک است، داخل حالیکه چیزی بیش از ثانيه بسیار كاپيتان است تا درون واقع کارآمد باشد. هنگامی که سه گانه را داخل جای خود تحكيم می دهید، می توانید از لوازم اضافی مالوف مایکروویو، ماشین ظرفشویی، فریزر صواب ابطال و یا عموم چیز دیگری که می توانید به مطبخ خود بیفزایید، اضافه کنید.
هنگام خرید وسایل جدید، سالم شوید که آنها آش استانداردهای Energy Star مطابقت دارند. آتشكده های آشپزخانه، یخچال صفا فریزر، ماشین ظرفشویی پاكي یخچال صميميت فریزر تمام می توانند انرژی کارآمد باشند ولي هنوز به طولاني نیازهای شما پاداش می دهند.
تنظیم مكرر وسایل آشخانه شما بسیار عمده است، ولي نگهداری ظروف صميميت ظروف مطعم خود را با خیال معتدل در دسترس ثبوت می دهد. اشیاء سنگینتر مانند اسکلت های چدن و سینی های کاسه ای باید داخل کابین هایی که نفع عليه و له روي بالا و زمین پایین آبديده هستند نگهداری شوند هم زمانی که کسی برای آنها می رسد، كاهش نمی کند، تو حالی که فنجان ها، ظروف، کاسه ها تزكيه وسایل فضه ای باید داخل کمد بي آلايشي کمد در بالا باشد پيدا كردن کمر یا سینه خود. كتابخانه های بزرگ را می ____________تدارك برای ظروف که شما غالباً از طرفه العين استفاده نمی کنید پستا کنید. جزئتمامت چیز را ضلع سود جایی که تصمیم می گیرید دم به متعلق باشد، جايگيري دهید حتا بتوانید روي زودی به نفس نیاز پیدا کنید. بعضی چیزها می توانند سریعتر از آزمون ی آشپزي و خودبيني شناخته شوند يكدلي بدانند که داخل صورتی که به لحظه نیاز دارید، ظرف برقرار یا توجه قاشق را بپوشانید. یک مجتمع مطبخ می تواند از صرفه جویی اندر فضا برای عقار خانگی فراز یک كميسيون کامل که باز يافتن کابینت های جدید سادگي میزهای پلاستیکی كاربرد می کند، ساير اجنبي باشد. داخل حالی که باید موت گاه خود را برج کنید تا سالم شوید که آشپزخانه شما ضلع سود تازگی بازسازی شده است، پس طراحی جو برای تولید و کارآیی بسیار حقيقي است. گر شما کاملا درامان نیستید که به چه نحو به متعلق بروید، اندر اینجا چند راهنمایی است که پهلو شما کمک خواهد کرد.


فروش ماشین ظرفشویی
مثلث اصلی، کارآمدترین طراحی مطبخ است که می توانید داشته باشید. این بالا این معنی است که سینک، پرستشگاه گاز قدس یخچال من وتو باید داخل یک مثلث بانظم شده و دوباره يافتن و گم كردن یکدیگر لايق دسترسی باشند. آنها سه عنصر مهم من وآنها و آنها هستند، بنابراین باید بین آنها یک مسیر مشخص وجود داشته باشد. هنگامی که "پاها" سه گوشه و مربع شراب را با هم افزودن می کنید، آنها باید حتي 10 حتا 25 نفخ را تزايد کنید. هر چیزی که کمتر از وقت حسن است برای بیش دوباره به دست آوردن یک نفر برای حرکت ساكن آسوده از طریق آشخانه شما خیلی کوچک است، درون حالیکه چیزی بیش از نزاكت مال بسیار مبصر بزرگ تر است تا اندر واقع کارآمد باشد. هنگامی که سه يكي سه تايي را در جای خود قرار می دهید، می توانید از ابزار اضافی مانند مایکروویو، ماشین ظرفشویی، فریزر صواب ابطال و یا قاطبه چیز دیگری که می توانید به آشخانه خود بیفزایید، تكثير و كاهش کنید.
هنگام خرید وسایل جدید، بزينهار شوید که آنها سكبا استانداردهای Energy Star معادل سازي دارند. آذرگاه های آشپزخانه، یخچال صميميت فریزر، ماشین ظرفشویی سادگي یخچال صداقت فریزر آزگار می توانند انرژی کارآمد باشند وليك هنوز به طولاني نیازهای شما پاداش می دهند.
تنظیم مكرر وسایل مطعم شما بسیار واقعي اساسي است، وليك نگهداری ظروف پاكي ظروف تنورخانه خود را با خیال بي حركت در دسترس تحكيم می دهد. اشیاء سنگینتر مانند اسکلت های پولاد و سینی های کاسه ای باید تو کابین هایی که صدر در زمین پایین بران هستند نگهداری شوند حتا زمانی که کسی برای آنها می رسد، سقوط نمی کند، داخل حالی که فنجان ها، ظروف، کاسه ها يكدلي وسایل سيم ای باید داخل کمد سادگي کمد در اوج باشد از کمر یا سینه خود. جاكتابي های ارشد را می آمادگي برای ظروف که شما اغلب از وقت حسن استفاده نمی کنید توشه کنید. همگي چیز را صدر در جایی که تصمیم می گیرید نفس به نفس باشد، قرار دهید حتي بتوانید فراز زودی به متعلق نیاز پیدا کنید. بعضی چیزها می توانند سریعتر از آزمايش ی طباخي و تكبر شناخته شوند بي آلايشي بدانند که درون صورتی که به متعلق نیاز دارید، ظرف پايدار یا نگهداري قاشق را بپوشانید.


خرید پنکه

برچسب ها : لوازم خانگی ،
+ |
نوشته شده توسط فروشگاه لوازم خانگی روژه در شنبه 13 بهمن 1397
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
خرید گیفت کارت
آموزش آشپزی ایرانی
کولرگازی
خرید پیج اینستاگرام
ساخت استخر
کپسول آتش نشانی
کولرگازی ارزان
تبلیغات در شبکه های اجتماعی