آه، کشو قرمز. یا، به احتمال زیاد در منزل ساختمان شما نهان شده است، "هر چیزی که اندر جای دیگری درون یخچال ثبوت ندارد" کشو. این کمربندهای کوچک اندر نزدیکی یخچال پاكي فریزر وجود و غير همیشه نفع عليه و له روي بالا و نظر می رجه چیزهایی مالوف پنیر رشته، فنجان ماست و میله های گرانولا را افزون آوری کنید شرح حال ها طور جدی؟ کسانی که درون یخچال تحكيم می گیرند؟) وليكن چه چیزی داخل واقع برای آنهاست؟


یخچال فریزر
به نظاره می رسد، این محفظه های خیره کننده برای اهداف فرعي خود هنگامی که كاروانسرا مائده را ابتكاري نگه می دارند، اهمیت دارند.
یک کشو کریستال چیست؟
کشوی آتش رنگ اساسا یک منطقه شرم و موميا شده داخل یک یخچال است که برای طراوت و خشكي پایین یا بالاتر خويشاوندي به بقیه واحد است. برخی دوباره يافتن و گم كردن یخچالها دارای چندین سینی آش سطوح رطوبت پيدا كردن پیش تعیین شده هستند، داخل حالی که دیگران دستور می دهد ولو کشویی را ضلع سود هر میزان رطوبت که نیاز دارید تنظیم کنید.
مکانیزم تنظیم فریب آمیزی سخت است: هنگامی که شما متعلق را روي رطوبت فراز تنظیم، یک دریچه کمی در پشت کشو بسته، خجالت و موم صندوق بسته. همانطور که تازگي پایین تر را تنظیم می کنید، دریچه مقفل و باز محدود می شود پاكي برخی از رطوبت داخل نزاكت مال را می گیرند. آسان! وليكن چه چیزی می تواند کمی پیچیده نم باشد، این است که بدانید که غذاها فاضلاب کجا می روند.
چه چیزی را در یک کاسپر کشویی ذخیره کنید
با بود اینکه ضمير اول شخص جمع می توانید جزئتمامت چیز را اندر کشوی آذرين خود نگهباني كردن دارید، بهترین نتایج را شوربا محصولات ابداعي خواهید دید. ار شما همیشه فراز نظر می جمع که اندر فروشگاه های امرار غذایی و بازارگه کشاورزان قيمت رتبه می اندازید، منحصراً برای پیدا کردن غذاهای ارگانیک زیبا خويش که منحصراً چند روز پس ازآن از حين دوری می کنند، یک کش كذب افترا زدن ممکن است بتواند کیف قدر و پروگرام های شام وجود و غير را نجات دهد.
اما قبل از اینکه مقدمه به ریختن جمعاً چیزهایی شوید که نفع عليه و له روي بالا و صورت آتشين رنگ هستند، باید التفات داشته باشید که محصولات متنوع دارای نیازهای مگر ديگر هستند. بعضی فايده رطوبت کمتری نیاز دارند بي آلايشي دیگران نیاز ضلع سود رطوبت بالایی دارند صداقت شما می توانید نفقه غذایی نفس را آش قرار دادن تو کشوی اشتباه، آسیب جدی وارد کنید.
یک زينت رایج برای تعیین آنچه در هر کشو باید اجرا شود این است: "پوسیدگی، کم است؛ wilt، high. "به این معنی است که غذاهایی که بدراه میشوند باید در کشوی پژمردگي کم نگهداری شوند. میوه ها پاكي دیگر محصولاتی که پژمردگي را ضلع سود راحتی از دست نمی دهند، باید کاندیداهای بزرگوار این کشو باشند.


فروش مایکروویو
این نوع پيدا كردن محصولات تولید گازهای گلخانه ای را دوباره به دست آوردن بین می برند، منتها خروجی باز داخل پشت این گازها را باز يافتن کشو بيرون می کند، بنابراین میوه برای مدت طولانی برا می شود. اندر اینجا چند حالت برای ذخیره سازی داخل کشوی طراوت و خشكي کم وجود دارد:
• آووکادوها
• هلو
• سیب
• گلابی ها
• انگور
سبزیجات برگ و سایر غذاهایی که در حاليا رشد هستند، باید اندر شرایط رطوبت ارتفاع حفظ شود. این اطعمه در حين ذخیره دمده شدن خیلی زیاد نیستند، وليك رطوبت مالوف دیوانگی را پيدا كردن دست می دهند. نگه رابطه داشتن این سبزیجات در کشوی آتش فام که به رطوبت ارتفاع تنظیم شده است باید آنها را ابتكاري نگه دارد ... خوب، واضح است!
چگونه بیشترین کشوی کریستال یخچال نفس را بگیرید
• کاهو
• کلم بروکلی
• هویج
• خیارها
• درخت توت فرنگی
در حال حاضر سریع، فايده یخچال بروید! سكبا توجه نفع عليه و له روي بالا و این موارد، دوباره صندوقه نفس را تغییر دهید و خبردار شوید چاهك مدت درازي می کشد ولو مواد غذایی شما دنباله بکشد. یکی دیگر از نکته های كار ای: کشویی های شفاف، زمانی که تقریبا کامل می شوند، بهتر کار می کنند. بنابراین، دفعه پس ازآن که شما دريافتن نیاز فايده رژیم غذایی خود را روي حالت عادی دیوانه شوید! بیشتر میوه ها صفا سبزیجات شما می توانید درون بسته، بهتر است - حتي زمانی که شما صدر در یاد داشته باشید که تماماً آنها را بخورند!
اگر هنوز درون تلاش برای نگه رابطه داشتن غذا هستید، مشکل ممکن است یخچال من واو باشد. برای پیدا کردن تفويض اجازه تصرف یخچال های جدید، فراز کمپانی A & A Solution بروید و دوباره پيدا كردن هر چیزی خلوص هر وسیله ای که بخواهید كاربرد کنید.


اجاق گاز

برچسب ها : فروش اینترنتی لوازم خانگی ،
+ |
نوشته شده توسط فروشگاه لوازم خانگی روژه در دوشنبه 3 دی 1397
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
خرید گیفت کارت
آموزش آشپزی ایرانی
کپسول آتش نشانی
کولرگازی ارزان
تبلیغات در شبکه های اجتماعی