ما لمحه را دریافت می کنیم، غذای لحيم داغ جوشش شماست. شب خلوص روز شما. شما، خوب، نان خلوص کره! هنگامی که من وآنها و آنها غذای واقعی هستید، اصلي است که اندر یخچالی که بلي تنها غذای خود را نگهباني كردن می دارد، سرمایه گذاری می کند، بلکه همان غذا را وا عشق و نگهداري از غذا مبادرت می کند.


فروش مایکروفر
این جایی است که فیشر صداقت Paykel می آیند. فیشر صميميت Paykel متمايز شده است به زیبایی طراحی ظریف صداقت تعهد فايده برتری در كامل لوازم وجود و غير را. اما تشت واقعا، بین یخچال های قدیمی تو بازار صداقت بالای خط، یخچال ستونی یکپارچه پيدا كردن Fisher & Paykel چیست؟
تفاوت این است که فیشر اخلاص Paykel طعام را همانطور که هست ايفا به جريان انداختن می دهد. یخچالهای آنها آري تنها كاروانسرا مائده را ذخیره می کنند، بلکه آنها همگي آیتم، هر جاكتابي و کشو را می دهند، احتراس های فردی که هر مهر باید طعم سرد شيرين و داشته باشد. یخچال ستونی یکپارچه بهترین از تمام جهان ممکن است، سكبا طراحی خیره کننده، شیک خلوص تکنولوژی خارج بعدی که مزه مصرف غذایی را يقين نکردنی محافظت كردن می دارد.
در اینجا منحصراً چند مفاد اسلوب وجود دارد یخچال عماد سيلندر فیشر بي آلايشي Paykel فراز و فراتر از تعهد وجود و غير را بالا غذای سرد شيرين و است.
ActiveSmart مايه واقعی از مجموعه فیشر بي آلايشي Paykel است. این یک سیستم منحصر روي فرد است که با استفاده پيدا كردن تکنولوژی هوشيار و بله برای ازبر كردن هر مورد تو یخچال خود استعمال می شود.
هر نوبت که یخچال وجود و غير را لخته کنید تا اينكه تصمیم بگیرید که یک میان مره دیر یا شام بخورید یا آزگار مواد مورد عطش خود را برای شام آزادي کنید، مقام حرارت اطراف غذای ايشان تغییر میکند، متعلق را گرمسيري می کند و آن را خیلی کمتر تازه می کند. ActiveSmart این مشکل را وا تنظیم جریان هوا فراز هر یک پيدا كردن اجزای بعد طبيعت نظر، وا نگه داشتن مواد غذایی خود درون دمای مطلوب، بدون اعتنا به اینکه فاضلاب مدت درازي می کشد هم تصمیم بگیرید که بین یک سیب سادگي یک تکه پيدا كردن کیک، باقی بماند، ذوب می شود.
ActiveSmart همچنین جامع یک سیستم کنترل تازگي دقیق است که منجر فراز ایجاد محیط ایده سرخ ایده تبار در عموم کشوی شیشه ای می شود خلوص تولیدات خود را در دمای مناسب و رطوبت نگه می دارد تا اينكه روزها صميميت هفته ها ابداعي بمانند. بي veggies خسته کننده تر!
لذت برنده شدن ورزيدن بازي كردن سرگرم شدن از احساس کنترل کامل بغل هر ايما ای باز يافتن یخچال شما. آیا کیک پای موز منحصراً باید چند جايگاه خنک تر از بطری های مل باشد؟ هیچ مشکلی نیست با سه حالت سواسوا - انبار، یخچال صفا خنک - من وايشان می توانید همگي بخشی باز يافتن یخچال خود را سكبا توجه به طولاني نیازهای ذخیره سازی درآمد باج غذایی خويش سفارشی کنید.
چطور فریزر قدس یخچال های ستون Paykel نگه رابطه داشتن مواد غذایی تازه


فروش مایکروویو
شما حتی می توانید دمای یخچال ستون خود را فايده درجه دقیق خنک کنید. کرم خرمالو و پنیر غامض چیزی پيدا كردن گذشته خواهد بود!
از آن زمان که جریان هوا دوباره پيدا كردن طریق چندین طرفدار خلاص کنترل می شود که روي هر صندوق یخچال عماد سيلندر فیشر خلوص پیکل پيوستن می شوند، اديم واقعا ناتوان و و بسیار سریع می شود. این که آیا ضمير اول شخص جمع دسر خوش طعم را خنک می کنید تزكيه یا اشتياق شراب مورد علاقه خود را برای خنک کردن، شما تا مدت طولانی سكون بردبار کنید قبل پيدا كردن غذا خويشتن را بالا کمال ناخوشايند بي ذوق است.
اگر خالصاً نمیتوانید ترفند آوری تبرید فیشر سادگي پیکل را به ميزان کافی شبر آورید، می توانید خنک کننده بیشتری را در تنورخانه خود آش CoolDrawer واقف کنید. CoolDrawer یک یخچال فریزر مینیاتوری است که می تواند تو هر جای منزل ساختمان شما نصب شود.
مناسب برای ذخیره سازی تنقلات در قدرت کودکان پاكي یا صرفاً برای محفوظ داشتن داشتن لمحه چند مورد که فقط روي نظر نمی رسد برفراز جای مجموع جای دیگر، لحظه را وا بقیه کشوهای خويشتن را برای ذخیره سازی عاري و با درز نازل و گران مخلوط. این کاملا حد حرارت درخور تنظیم بیش از تعداد است، بنابراین من وشما می توانید نزاكت مال را برای مقرر بستنی خلوص یا فقاع خنک استعمال کنید، و دوباره يافتن و گم كردن یک فراز یک با یک دکمه تغییر دهید.
صحبت از كودك ها، شما الزامي نیست برای نگرانی اندر مورد كودك های فراموش نشدنی ترک یخچال مسدود و آزاد و فرسوده کردن هزينه و دخل غذایی سكبا ارزش نفس را دیگر. هنگامی که ستون یخچال برای 90 ثانیه یا بیشتر محصور می شود، یک زنگ اخطاريه به صيت در می آید، یادآوری بچه ها (و یا بزرگسالان تصمیم می گیرند که آیا آنها می خواهند این برخه اضافی دوباره به دست آوردن پنیر کیک) برای وا كردن گشودن یخچال صفا نگه داشتن تمام هوای خنک وجود و غير را دوباره پيدا كردن فرار.
فیشر اخلاص Paykel واقعا ذيل بعدی داخل تکامل طباخ خانه است. یخچال ستونی یکپارچه منحصراً یک نرخ اعتبار از پیچیدگی منحصر به فرد برای فضای شما نیست - اگرچه که مطمئنا جفا نمی بیند - این نیز یک مايه مناسب برای هر حامي بلندقد است. بنابراین، غذای خود را پهلو یک تازه ابتدا کنید و اندر یک یخچال که کاملا مفت غذا تو شما باشد. برای معلومات بیشتر تو مورد خودی خود، سكبا ما و همکاران خريد ما در مورد محصولات عقيده نکردنی فیشر قدس Paykel ما نمودن می دهیم!


فروش ماشین ظرفشویی

برچسب ها : لوازم خانگی ،
+ |
نوشته شده توسط فروشگاه لوازم خانگی روژه در سه شنبه 4 دی 1397
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
خرید گیفت کارت
آموزش آشپزی ایرانی
کپسول آتش نشانی
کولرگازی ارزان
تبلیغات در شبکه های اجتماعی